telefon icon whatsapp icon
Silivri Kombi Servisi - Verim Kombi

Silivri Kombi Servisi - Verim Kombi

Silivri kombi servisi Sertifikalı kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Kombi arıza onarım ihtiyaçlarınıza Garantili çözümler sunmaktayız. 

Her marka model Kombi cihazlarında oluşabilecek arıza ve aksaklıklar için Silivri kombi tamiri firmamızca uzman ekip yönlendirilecek olup öncesi tespit yapılacak ve gerekli bilgiler siz müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.  
Sizlerinde onayı neticesinde gerekli parça değişimi tamir işlemi servisimizce sağlanacaktır bu durumda değişen parçalar tamamen orijinaldir Garanti kapsamına alınacaktır.

Kombi cihazın Sürekli kullanımı, Kötü koşullar ve kış şartlarından oluşabilecek kirlilik nedeniyle bir çok aksaklıklar arızalanmalar ve ısı kayıpları meydana gelebilmektedir. Sonbahar aylarında 
Silivri kombi bakımı ve Petek temizliği bünyesindeki Personellerimiz ile bakım ihtiyaçlarınıza detaylı hizmet sağlanabilmektedir.
 
Ücret bilgisi, Güncel kampanyalarımızdan ve sormak istediğiniz konular ile ilgili Silivri kombi servis iletişim Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Güvenli, Sertifikalı ve Garantili hizmet vermekteyiz.