telefon icon whatsapp icon
Kombi Sıcak Su Vermiyor

Kombi Sıcak Su Vermiyor

Bizlere sıcak su ve tabii ki ısı konforu sağlayan Kombi cihazlarında yaz ve kış aylarında sürekli çalıştıklarını düşünürsek,   zaman içerisinde bulunduğu zor koşullar şebeke sularının sertliği,   kimi zaman aşırı klor vs tazyik gibi nedenler, sıcak su ısıtma ve alınmasını sağlayan hassas parçaların aşnmasına, arızalanmasına yol acabilerek,  kombi sıcak su vermemesi durumlarına ve aksamalara maruz bırakabilecektir. 

Kombi cihazlarında sıcak su kullanımı esnasında petekler ısınıyor ise, bu durum arıza belirtısidir, sistemi kapatan / açan bir üçyollu gurubu malzemesi bulunmaktadır. eğer ki kirlilik, tortulaşma, kireçlenme gibi durumların oluşmasından sebep görevini yapamayarak, musluktan almak istediğiniz sıcak su verimliliği düşecek ve petek kısmına kaçırmaya başlayacaktır. Bu parçaların değiştirilmesi önerilmektedir. 

Kombi sıcak su musluğu (Mutfak veyahut Banyodan) açıldığı durumlarda yüksek derecede ses çıkıyorsa, kombi içerisindeki malzemelerde kireçlenme, tortulaşma gibi sorunlar var demektir. Yada su tazyiğinin yüksek olmasıda ses sebebi olabilir. 

Banyo, Mutfak musluklarının sıcak konumu tarafından Kombiden su az akıyor ise, Kombi eşanjörü, akış şalteri, türbin, filitre vs gibi malzemelerinin kireçlenmesi gibi durumların oluşmasından dolayı kombi cihazlarınızda aksaklıklara yol açarak sıcak su verimliliğini sağlayamayacaktır.

Kombi sıcak su talebiniz esnasında eğer kısa aralıklarla çalışıp duruyor ve derecesi yüksek olmamasına rağmen sizlere kaynar su veriyorsa, bazı kombi lerde sirkülasyonu sağlayan pompa filitre tıkanıklığı veya arıza sorunları ile karşılaşılması muhtemeldir.

Daha bir çok nedenlerden dolayı bu aksaklıklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz, Servisimizi aramanız neticesinde tecrübelerimize dayalı olarak gerekli bilgi verilecek, kombi arıza tespit talebiniz dahilinde ise, adresinize ekiplerimizce ulaşım sağlanacaktır..

En uygun şartlarda sertifikalı uzman kadromuz dahilinde, tespit edilen mekanik vs elektronik arızalı parça, parçalar orijinali ile değiştirilerek 1-Yıl Garanti kapsamında olacaktır.

İstanbul ve ilçelerinde, bir çok mahallesinde, her marka kombi Özel servis desteği sağlayarak siz müşterilerimize, Kombi sıcak su arızalarının onarımına nitelikli hizmet veren Verim Kombi Servisi olarak, Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olmaktadır.

Kombi Sıcak Su Arıza

● Kombi suyu ısıtmıyor

● Kombi sıcak su gelmiyor 

● Kombi sıcak su ateşlemiyor

● Kombi su damlatıyor

● Kombi su almıyor

● Kombi su basıncı sürekli düşüyor

● Kombi sıcak su vermiyor ama petekler ısınıyor

 - Her marka kombi sıcak su arıza servisi.