telefon icon whatsapp icon
Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Bizlere sıcak su ve tabii ki ısı konforu sağlayan Kombi cihazlarında yaz ve kış aylarında sürekli çalıştıklarını düşünürsek, zaman içerisinde bulunduğu zor koşullar, şebeke sularının sertliği,  kimi zaman aşırı klor ve tazyik gibi nedenler sıcak su ısıtma ve alınmasını sağlayan hassas parçaların aşınmasına, arızalanmasına sebep olabilecektir, Kombi sıcak su gelmiyor durumlarında, Sertifikalı Ekibimizce Arızası tespit edilerek, gerekli aksam ve parçaların değişimi ivedi şekilde sağlanabilmektedir.

Kombi su ısıtmıyor petekler ısınıyor ise, bu durum arıza belirtisidir, sıcak su isteği ve kalorifer kullanımı talebine göre yön değiştirme Açma - Kapama prensibi olan bir üçyollu gurubu malzemesi bulunmaktadır. kirlilik, tortulaşma, kireçlenme gibi durumların oluşmasından sebep görevini yapamayarak, musluktan almak istediğiniz sıcak su verimliliği düşecek ve petek kısmına kaçırmaya başlayacaktır. Bu parçaların değiştirilmesi önerilmektedir. 

Kombi sıcak su musluğu (Mutfak veyahut Banyodan) açıldığı durumlarda yüksek derecede ses çıkıyorsa, kombi içerisindeki malzemelerde kireçlenme, tortulaşma gibi sorunlar var demektir. Yada su tazyiğinin yüksek olmasıda ses sebebi olabilir. Kombi su akıtıyor ise bunun bir çok sebebi olabilir servisimizi arayarak yardım alınız.

En uygun şartlarda sertifikalı uzman kadromuz dahilinde, tespit edilen mekanik vs elektronik arızalı parça, parçalar orijinali ile değiştirilerek 1-Yıl Garanti kapsamında olacaktır.

İstanbul ve ilçelerinde, bir çok mahallesinde, Her marka kombi Özel servis desteği sağlayarak siz müşterilerimize, Kombi sıcak su arızalarının onarımına nitelikli hizmet veren Verim Kombi sıcak su arıza Firması olarak, Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olmaktadır.