telefon icon whatsapp icon
Kombi Elektirik Gelmiyor

Kombi Elektirik Gelmiyor

Kombi Cihazları, Mekanik bir çok parçadan oluşarak, Elektronik işletim sistemi ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmaktadırlar.

Elektronik Beyin - Anakart, Belirli görevler dahilinde çalışma görevi üstlenirler. bir o kadarda hassastırlar. Kombi mekanik parçaları ile koordinasyonu sağlayarak, aynı zamanda emniyetli bir şekilde çalışmalarını denetleyecektir. gerekli durumlarda kendini kapatarak arıza durumuna geçecek ve bir kaç İşlem yapmanızı isteyecektir. Resetleme (Yenileme) gibi, 

Elektronik kartın arızalanmaları genelde şu hususlar ile ortaya çıkmaktadır.

Kalorifer böcekleride Anakart arızalanmalarına yol açabilmektedirler.

Anakart içerisindeki malzemelerin zaman içerisinde sürekli kullanımdan oluşan eskime, kanal yollarında oluşabilecek ileti kopuklukları, aşırı ısınma vb gibi benzer  durumlardan dolayı, bir zaman sonra arıza belirtileride gösterebilmektedir.

Elektriklerde Ani voltaj dalgalanmaları, düşmesi ve yükselmesi gibi değişiklikleride kartın içerisindeki malzemelerin bozulmasına yol açabilmektedir. 

Arızalanmalar genelde, Elektrik kablo bağlantısı, yıpranma, priz, fiş, gibi kısımlardanda olabilmektedir, bu sebeple, emniyetli bir şekilde bağlantı kısımlarınında iyi izole, yani bantlama, vidalama gibi işlemlerininde kontrolleri iyi yapılmalıdır.

Kombi Anakart'ların su ile temasıda bir o kadar tehlikeli olmaktadır. Kısa devre olması durumunda tamiri, onarımı olamayabilecektir.

Daha sayabileceğimiz bir çok neden ve sebeblerden dolayı, Kombi elektrik gelmeme sorunlarını birer örneği olarak yukarıda belirtmek istedik.
Siz Müşterilerimiz, Uzman ekiplerimizce, ivedi yardım ve destek  almanız için, Servisimizi arayabilirsiniz.

● Kombi elektrik gelmiyor

● Kombi çalışmıyor

● Kombi ışığı yanmıyor

● Kombi ateşlemiyor

● Kombi anakart arızası

● Eca kombi elektrik gelmiyor 

● Demirdöküm kombi elektrik yok

● Vaillant kombi elektrik kesintisi 

● Protherm kombi elektrik gelmiyor

● Baymak kombide elektrik olmaması